محل تبلیغات شما

یک مدل یکپارچه با استفاده از روش تاگوچی بخش 5

 

 

مدل پیشنهادی و روش تحقیق

این بخش بر روی مدل تحقیقاتی که توسط این مطالعه و روش های نظری آن مطرح شده است، متمرکز است: روش تاگوچی، تحول امگا، و شبکه برگشت عقب. در ابتدا، این مطالعه به بررسی عوامل و سطوح بهینه برای کپک زدن مصنوعی کلیه و پیشنهاد یک مدل یکپارچه، همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است.

 

شکل 2

شکل 2

مدل یکپارچه پیشنهادی

 

تصویر بزرگ

ما از یک روش بحث گروهی کوچک استفاده کردیم تا به طور سیستماتیک توصیه های حرفه ای از پزشکان و کارکنان پرستاری را جمع آوری کنیم. پس از آن عوامل مهمی را که باعث خنثی شدن کلیه مصنوعی می شوند، استخراج کردیم و از روش تاگوچی برای طراحی آزمایش کپک زدن مصنوعی کلیه به منظور شناسایی ترکیب مطلوب عوامل و سطوح استفاده شد. بعد، فرمول آمونیوم برای انجام تحول امگا نتایج تجزیه و تحلیل تاگوچی مورد استفاده قرار گرفت، که منجر به تایید میزان نقص می شود. در نهایت، این مطالعه با استفاده از روش شبکه برگشت عقب برای ارزیابی نتایج تجزیه و تحلیل از آزمایش تاگوچی. مراحل عملیاتی مدل پیشنهاد شده به شرح زیر است:

 

1

بحث گروهی کوچک: از طریق یک بحث گروهی از عوامل کلیدی مهم و سطوح کپک زدن مصنوعی کلیه از پزشکان حرفه ای و کارکنان پرستاری استخراج شده است.

 

2

روش تاگوچی: شناسایی ویژگی های کیفی کلیه های مصنوعی، ایجاد آزمایش آرایه ای متعارف Taguchi و بررسی اثرات فاکتور و سطح برای به دست آوردن ترکیب مطلوب عوامل و سطوح.

 

3

دگرگونی امگا: تبدیل داده های باینری (کیفیت خوب یا کیفیت معیوب) تولید شده توسط ترکیبی از فاکتورها و سطوح به نسبت dB (واحد نسبت سیگنال به نویز) برای تخمین میزان نقص است.

 

4

شبکه عصبی مصنوعی: استفاده از شبکه عقب انتشار برای پیش بینی اینکه آیا ترکیب پیشنهاد شده از عوامل و سطوح بهینه با حاشیه خطا پایدار است.

 

5

تجزیه و تحلیل را تایید کنید: انجام یک روش واقعی همودیالیز برای تأیید اینکه آیا عوامل و سطوح مطلوب پیشنهادی در تجویز همودیالیز کافی قابل بازیابی هستند.

 

روش تاگوچی

روش Taguchi یک طراحی مهندسی کنترل کیفیت است که توسط دکتر ژنیچگی تاگوچی در دهه 1950 و اوایل دهه 1960 ارائه شده است. همچنین به عنوان مهندسی کیفیت Taguchi یا روش طراحی تجربی Taguchi شناخته می شود. همانطور که کاملا شبیه به روش ساخت و ساز است، آن را نیز به عنوان یک طراحی قوی نامیده می شود. هدف اصلی آن ارائه تکنولوژی ساخت نوآورانه و کارآمد از نظر طراحی کیفیت برای بهبود بهره وری است. روش Taguchi پارامترهای طراحی را با استفاده از آزمایشات» تعیین می کند، تعریف آن در اینجا گسترده است، زیرا می تواند آزمایش ها در یک آزمایشگاه، آزمایشات درون خط تولید کارخانه یا یک آزمایش شبیه سازی کامپیوتری باشد [19]. روش تاگوچی مجموعه ای از روش های تجربی علمی را ارائه می دهد که به محقق کمک می کند تا به طور سیستماتیک فاکتورها و سطوح تجربی بهینه سازی را ایجاد کند و برای برآوردن ارزش قابل اعتماد از عوامل در آزمایش های کمتر دست یابد. این می تواند کپک زدن کلیه مصنوعی را در طی روش همودیالیز بهبود بخشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پارک ملی کیاسر یادداشت های من... وبلاگ سایت کاتالیست وان موسیقی ازنا طهران یدک آنتی اسکالانت چاپ و طراحی فتوشاپ و ایلوستریتور نمونه سوالات حقوق هوایی دانشگاه پیام نور اموزش باز کردن بخش زامبی کالاف دیوتی بلک آپس 1 تیم آموزشی ثروت سازی