محل تبلیغات شما

یک مدل یکپارچه با استفاده از روش تاگوچی بخش 2

 

بنابراین، به منظور حل سوالات مربوط به میزان خرد شدن کلیه مصنوعی، این مطالعه پیشنهاد استفاده از یک مدل است که روش تاگوچی، تحول امگا، و شبکه عقب انتشار را به منظور تعیین عوامل کلیدی و سطوح برای انجام همودیالیز پیشنهاد با کلیه مصنوعی.

 

اهداف مطالعه

این مطالعه یک مطالعه موردی بر روی پارامترهای تنظیماتی که در حال حاضر توسط واحد دیالیز بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد در هنگام اجرای همودیالیز با کلیه مصنوعی انجام شد. داده های مربوط به کپک زدن کلیه مصنوعی که توسط یک واحد دیالیز بیمارستانی جمع آوری شده، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و از طریق روش بحث گروهی کوچک، تجربیات کارکنان حرفه ای پرستاری و پزشکان بخش دیالیز، به طور سیستماتیک جمع آوری شد تا تدوین عوامل مهم از کشته شدن کلیه مصنوعی.

 

فرایند مطالعه عمدتا شامل استفاده از روش تاگوچی و تحول آمونیاک برای تجزیه و تحلیل طراحی پارامتر مطلوب برای خنثی کردن کلیه مصنوعی است. یک آزمایش تأیید برای تأیید اینکه آیا میزان کپک زدن مصنوعی کلیه کاهش می یابد؛ و در نهایت، تأیید شبکه ترویج عقب برای بررسی همگرایی نتایج. نتایج تجزیه و تحلیل می تواند به عنوان مرجع برای ایجاد و توسعه استراتژی های رقابت توسط بازیکنان در صنعت پزشکی استفاده می شود. اهداف این مطالعه به شرح زیر است:

 

با در نظر گرفتن یک مدل یکپارچه، عوامل و سطوح بهینه را که بر میزان کشته شدن کلیه مصنوعی در طول آزمایش همودیالیز تاثیر می گذارید پیدا کنید.

 

با بررسی و تجزیه و تحلیل ادبیات قبلی و تجربیات حرفه ای پزشکان و همچنین استفاده از روش تجربی Taguchi و شبکه عقب ماندگاری برای کاهش انجماد کورتاژ مصنوعی، ترکیبات عوامل کلیدی و سطوح روش عملیاتی را ارائه می دهد که پیامد آن برای موسسه پزشکی هنگام انجام همودیالیز

 

یک فرآیند آزمایش بهینه را بر اساس روش تاگوچی بسازید و برای تحلیلی بیشتر از طریق تحول امگا به منظور بهینه سازی کلیه از قلیایی و کاهش مصرف کلیه مصنوعی به دست آورید.

 

بررسی ادبیات

با توجه به اهداف و اهداف تحقیق فوق، این مطالعه عمدتا به دنبال ارائه یک مدل یکپارچه با استفاده از روش تاگوچی و برای بحث بیشتر درباره مسائل مربوط به کاهش میزان کشته شدن کلیه مصنوعی است. بنابراین، در این بخش، ما مسائل مرتبط با همودیالیز و رویه های پیاده سازی آن و جامد شدن کلیه مصنوعی را معرفی خواهیم کرد.

 

همودیالیز

همودیالیز رویکرد آمریکا به درمان بیماری کلیوی در مرحله پایانی است. در دهه گذشته، بیماران که به طور دائم درمان همودیالیز را انتخاب کردند، اکثر بیماران مسن، بیماران دیابتی، بیماران مبتلا به علائم همزمان و بیماران مبتلا به بیماری قلبی عروقی سفتی شریان بودند [9].


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
برنامه های منحصر بفرد دستگاه فتوتراپی مروارید سبز Phototherapy نمونه سوالات راسته دوزی About of pasabandar - روزمره نویسی‌های اعجاز بلوچ پسابندری! رازهای شهرت و معروفیت پیچ و کسب درامد از اینستا مسافران کربلا سالم زیبا کانال دوازدهم انسانی کانال یازدهم انسانی،کانال دهم انسانی،کانال تبلیغات درسی بتا مدیر نرم افزار هوشمند رونق کسب وکار خرد و کلان بانه شاپ